Windows 7 Masaüstü Araçları

NASA TV

Nasa TV’yi canlı olarak izlemek için NASA’nın sunduğu bu masaüstü widget’i kullanabilirsiniz. Uluslarası Uzay İstasyonu’nu gözlemlemek isteyenler için çok yararlı.

NASA TV İndir

Weather Underground

Masaüstünüzden hava durmunu takip edin.Havanın nasıl olduğunu merak mı ediyorsunuz? İnsanlığın en önemli sorunlarından birisi olan günlük giyimize yardımcı olacak bir uygulama.

Weather Underground İndir

Colour Picker

Farklı grafik uygulamalarda aynı rengi kullanmak için oldukça yararlı. Ayrıca kendi renk paletinizi de oluşturabilirsiniz.

Colour Picker İndir

The Magic Folder

Magic Folder ile masaüstünüzü ve indirme klasörlerinizi düzene sokabilirsiniz.Masaüstünüz ve indirme klasörünüz inanılmaz bir şekilde karıştıysa, çözüm Magic Folder olabilir.

The Magic Folder İndir

Windows 7 Masaüstü Araçları” İçin 7 Cevap

  1. cok iyide oldu cok guzelde oldu tamammı .. şimdi insanlar şu şekilde site yapabilir şu şekilde yapar ..
    ama fakat lakin ki onemli olan site olması . teşekkürler hadi hayırlı işler

  2. Engin bilginle bizleri aydınlattığın için teşekkürler hayri, bütün bilişim camiası sana minnettar, varol.. lol

  3. aramaktan canım çıkmıştı çok güzel elinize sağlık sitede üyelik falan istemiyo ten points goes tooooo bilgisayarkurtu

  4. SLM ARKADŞLAR BN PC ME F0RMAT ATRDIM AMA COK KÖTÜ 0LDU 0NCEDEN PC TV TAKIP İZLİYODUM ŞİMDİ İSE TV DEN DEYİL PC DEN GLİY SES BUNUN YANİNDA CAMERAM ACILMIYOR BİDE BU BUS DRİVER YUKLÜ DEYİL DİYO BNA NASIL YRDIMCI OLABİLRSİNİZ ACBA PC MİN HİC Bİ FONKSYONU KALMAMIŞ GİBİ COK İNCLEDİM AMA EKSİYİM COK BİLEMEDİM.

Windows 7 Masaüstü Araçları İçin Yorum Yap