Windows 8 Başlat Menüsü Eklemek İçin Ücretsiz 5 Program

Windows 8 kullanıcıları için faydalı olacağını düşündüğüm bir paylaşım yapmak istiyorum. Windows 8’i sistemine yükleyenler farketmiştir ki Windows 8 de Başlat Menüsü ve Başlat Butonu yok. Bunun için bazı yardımcı programlar mevcut. Windows 8’e Başlat Menüsü ve Başlat Butonu eklemenizi sağlayacak ücretsiz 5 program.

Windows 8 Başlat Menüsü ve Başlat Butonu Ekleme Programları

 

1. StartMenu 7Windows 8 Başlat Menüsü İndir

Windows 8 Başlat Menüsü görünümünü eklemeye yardımcı piyasada bazı uygulamalar vardır. StartMenu 7 de böyle bir program. Uygulama kısayolları sağlar ama sürükle ve bırak özelliği desteklemiyor. Windows 8 Başlat Menüsü Eklemek için kullanabilirsiniz.

Programın Basic sürümünü ücretsiz indirebilirsiniz. Eğer daha fazla özellik almak isterseniz, yaklaşık maliyeti 20$ olan Pro sürümü satın alabilirsiniz.

 

2.ViStartWindows 8 Başlat Menüsü İndir

Windows 8 Başlat Menüsü Eklemek için ViStart kullanabilirsiniz. ViStart Windows için bir başlangıç ​​menüsü yerine gelmiştir ve Windows 8 üzerinde çalışıyor. Bilgisayar, Belgeler, Resimler, Müzik, Video, Denetim Masası, Çalıştır komutunu ve Ağ için kısayollar sağlar.

Ve daha fazlası – sol tarafında internet tarayıcı, e-posta istemcisi, kullandığınız en son on programları ve bilgisayarınızda yüklü tüm programların listesini içerir.

ViStart yüklerken, RegClean veya Babylon araç çubuğu kurmanız istenir. Onay kutusu işaretini kaldırmayı unutmayın.

 

3.MetroStart8: Windows 8 Başlat Menüsü İndir

MetroStart8 programı diğer programlar gibi Windows 8 Başlat Menüsü, Başlat Butonu eklemeyi sağlar.

 

4. Start8Windows 8 Başlat Menüsü İndir

Start8 de Windows 8 Başlat Menüsü eklemeyi sağlar. Windows 8 görev çubuğunda Başlat Menüsü ekleyerek yüklü uygulamalara hızlı erişim ve arama sağlar, sağ tıklayın ve menüden seçenek ekler, sağ tıklama menüsü üzerinden Shutdown … seçeneği ekler ve size özel bir Başlat düğmesi resmi seçmenize olanak sağlar.

 

5. Classic Shell: Windows 8 Başlat Menüsü İndir

Classic Shell klasik başlat menüsü geri almak ya da başlat düğmesi eklemek için, başlık çubuğunu gösterir. Classic Shell yeni bir özelleştirilebilir başlangıç ​​düğmesi ve Windows 8 için çalışan bir başlangıç ​​menüsü ekler.

Windows 8 Başlat Menüsü Eklemek İçin Ücretsiz 5 Program İçin Yorum Yap