Windows 8 USB Installer Maker

Windows 8 USB Boot Yapma Programı

Artık, Windows 8 Consumer Preview-Tüketici Önizleme ISO dosyasını indirerek veya Windows 8 CP Setup kullanarak yüklenebilir olduğunu bilmelisiniz. Windows 8 CP Setup bilgisayarınızın donanımını kontrol eder ve daha sonra sizin için doğru sürümünü indirir.

Kurulumu ile ilgili en iyisi bootable USB flash sürücüler ve bir ISO dosyası oluşturmak için araçlar içerir olmasıdır. Kurulum dosyasını indirdikten Yani, Windows 8, üçüncü taraf yazılım veya önyüklenebilir Windows 8 USB flash sürücü oluşturmak için Command Prompt-Komut İstemi yöntemi yardımına ihtiyacınız olmayacaktır.

ISO formatında Windows 8 CP indirilebilir ve ön yüklenebilir USB oluşturmak için Komut İstemi kullanmayı tercih etmiyorsanız, kullanışlı bir araç var. Windows 8 USB Installer Maker birkaç fare tıklaması ile bootable Windows 8 USB flash sürücüler oluşturmayı sağlayan küçük bir araç.

Windows 8 USB Installer Maker, NTFS formatında USB sürücü, ISO dosyasından tüm USB dosyalarını ayıklar ve sonra önyükleme yapmak için USB üzerinde boot MBR yazar. Her zaman olduğu gibi, sürücü kullanmak için 4GB USB flash sürücü veya daha fazla disk alanı olması gerekir.

Aracı yönetici olarak başlatılması gerektiğini unutmayın. Bunu yapmak için, Windows 8 USB Installer Maker sağ tıklayın ve sonra Yönetici olarak çalıştır‘ı seçin. Önyüklenebilir ortam yapmak için kullanmadan önce USB sürücüden veri yedeklemeyi de unutmayın.

Download: Windows 8 USB Installer Maker İndir (1,57 Mb)

 

Not: İndirme de sorun yaşarsanız program üretici sayfasından indirebilirsiniz.

Windows 8 USB Installer Maker İçin Yorum Yap