Windows İçin En İyi 3 Ücretsiz Medya Converter

En İyi 3 Ücretsiz Medya Çeviriciler, Dönüştürücüler

Medya formatların dan iyi sonuçlar almak için, önce cihazınız için uygun medya formatına dönüştürmek gerekiyor. Herhangi bir medya dönüştürme yazılımı ile çevirebiliriz. Medya dönüştürücülerin mevcut bir yeri vardır, bazıları ücretlidir ve bazıları ücretsizdir. Bazı ücretsiz programlar, ücretli programlar kadar iyi özelliklere sahiptir. İşte Windows için bazı ücretsiz medya dönüştürücüler hazırladım. Bu ücretsiz programlardan istediğinizi seçebilirsiniz.

Ücretsiz Medya Dönüştürücüler

1. Any Video Converter:

Geniş format desteği sayesinde Any Video Converter en iyi video dönüştürücüler den biridir. Biçimleri gösterir ve teknik olmayan kullanıcılar için de düzgün ve verimli bir şekilde cihazınız için medya dönüştürme yapar. Bu uygulama iyi bir dönüştürme hızına sahip ve çıktı dosyasının kalitesi gerçekten etkileyici.

Any Video Converter, MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV ve AVI vb hemen hemen tüm medya formatlarına dönüştürebilirsiniz ve PSP gibi taşınabilir cihazların çoğu için medya dönüştürebilirsiniz mp3 çalarlar, cep telefonları ve diğer cihazlar.

Any Video Converter Windows 7 / Vista/ XP/ 2000 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Free Download: Any Video Converter İndir

İndirme konusun da sorun yaşarsanız ana sayfasından indirme yapabilirsiniz.


2. Format Factory:

Format Factory, bir çok özellikleri ile çok fonksiyonlu ücretsiz bir medya dönüştürücüsüdür. Herhangi bir medya dosyasını dönüştürebilirsiniz ve aynı zamanda iPod, iPhone, PSP, BlackBerry, vb gibi farklı aygıtlar için destek veriyor.

Format Factory, MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF, MP3/WMA/AMR/OGG/AAC/WAV, JPG / BMP / PNG / TIF / ICO / GIF / TGA ve diğer formatları dönüştürebilir. 56 dilde kullanılabilir. Format Factory ile dönüştürme sırasında bile resimleri düzenleyebilirsiniz.

Format Factory tüm Windows işletim sistemleri ile uyumlu çalışır. Format Factory indirmek için tıklayın.  


 

3. Acala Video Studio:

Acala Video Studio diğer iki uygulama gibi popüler olabilir ama tam bir medya dönüştürücü olan bazı ek özellikler sunmayabilir. Acala kullanımı oldukça kolay ve iyi bir format desteği de sunmaktadır. Filmleri rip DVD’leri, videolar ve daha fazlasını düzenleyebilirsiniz.

Acala bir çok formatı destekliyor ve AVI, DivX, XviD, MPEG, MP4, 3GP, MOV, WMV, ASF, HD dosyalarını dönüştürebilirsiniz ve ayrıca bazı desteklenen cihazlar için medya aktarabilirsiniz.

Free Download: Acala Video Studio İndir

İndirme konusun da sorun yaşarsanız ana sayfasından indirme yapabilirsiniz. Ya da CNET bağlantı noktasından indirme yapabilirsiniz.

Windows İçin En İyi 3 Ücretsiz Medya Converter İçin Yorum Yap