Windows Live Messenger 2011 İndir

Messenger 2011 Final Sürümü

Beklenen gün geldi ve Windows Live Messenger 2011’in final sürümü yayınlandı.Bir çok ürünün yer aldığı Windows Live Essentials 2011‘in paketinde bir çok yenilik bulunmakta.Bu paket içerisinde Windows Live Messenger, Mail, Writer, Photo Gallery, Family Safety, Mesh, Movie Maker ve Bing Toolbar’ın yeni sürümlerini içeren pakette pek çok yenilik yer alıyor.

Windows Live Essentials 2011 Yenilikleri

XP kullanıcılarının faydalanamayacağı bu sürüm sadece Vista ve Windows 7 desteği sunuyor.

Gelelim Windows Live Messenger’ın en büyük yeniliğine.Windows Live Messenger 2011 versiyonunda yeni arayüzün yanı sıra en popüler sosyal paylaşım sitelerindeki arkadaşlarınız ile bağlantı kurabileceksiniz.

Windows Live Photo Gallery’nin en önemli yeniliği ise, artık Virtual Earth ile bağlantılı olması. Bu, kullanıcılara, her fotoğrafa konum bilgisi ekleme imkanı sunuyor. Fotoğrafları düzenlerken karşımıza çıkanönizleme özelliği ise, işleri kolaylaştırması açısından oldukça yararlı.

En yeni özelliklerden birisi de Office ile hayatımıza giren Ribbon arayüzü oldu.Uygulamalara modern bir görünüm veren bu uygulama Movie Maker, Mail ve Photo Gallery uygulamalarında karşınıza çıkacak.

Windows Live Messenger 2011 İndir

Windows Live Essentials 2011 İndir

Windows Live Messenger 2011 İndir” İçin 8 Cevap

  1. yaa çok güzel ben vista kullanıyorum yüklemedim tüm özelliklerini madde halinde yazsanız daha iyi olurdu bence

Windows Live Messenger 2011 İndir İçin Yorum Yap