Word, Excel ve PowerPoint İçin Microsoft Office Uyumluluk Paketi

Microsoft Office Uyumluluk Paketi İndir

Word, Excel ve PowerPoint Dosya Biçimleri İçin Microsoft Office Uyumluluk Paketi

Office 2007 Microsoft Office Word, Excel ve PowerPoint’e yeni eklenen ve Office 2010 ile devam eden Open XML dosya biçimlerindeki belgeleri, çalışma kitaplarını ve sunuları açın, düzenleyin ve kaydedin.

Microsoft Office XP ve 2003 programlarından Word, Excel veya PowerPoint’i kullananlar: önce lütfen Microsoft Update sitesinden tüm Yüksek Öncelikli güncelleştirmeleri yükleyin;Uyumluluk Paketi’ni bundan sonra yükleyin.

Microsoft Office 2000, Office XP veya Office 2003’e ek olarak Uyumluluk Paketi’ni yüklediğinizde, daha yeni Word, Excel ve PowerPoint sürümlerinin dosya biçimlerini kullanan dosyaları açabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Uyumluluk Paketi, bu yeni biçimlerde kaydedilmiş dosyaları Microsoft Office Word Viewer 2003, Excel Viewer 2003 ve PowerPoint Viewer 2003 ile görüntülemek için de kullanılabilir.

Yöneticiler: Uyumluluk Paketi’nde bulunan Word, Excel ve PowerPoint dönüştürücüleri yönetimsel şablonu karşıdan yüklenebilir

Sistem Gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim SistemleriWindows 2000 Service Pack 4;Windows Server 2003;Windows Vista;Windows Vista Service Pack 1;Windows XP Service Pack 1;Windows XP Service Pack 2;Windows XP Service Pack 3
 • Windows 7;Windows Server 2008
 • Önerilen Microsoft Office programları:
 • Microsoft Word 2000 Service Pack 3, Microsoft Excel 2000 Service Pack 3 ve Microsoft PowerPoint 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Word 2002 Service Pack 3, Microsoft Excel 2002 Service Pack 3 ve Microsoft PowerPoint 2002 Service Pack 3
 • En az Service Pack 1 yüklü Microsoft Office Word 2003, en az Service Pack 1 yüklü Microsoft Office Excel 2003 ve en az Service Pack 1 yüklü Microsoft Office PowerPoint 2003
 • Microsoft Office Word Viewer 2003
 • Microsoft Office Excel Viewer 2003
 • Microsoft Office PowerPoint Viewer 2003

Yükleme ve Kurulum:

Bu yüklemeyi kurmak için:

 1. Microsoft Update tüm Yüksek Öncelikli/Gerekli güncelleştirmeleri yükleyerek sisteminizin güncel olduğundan emin olun.(Microsoft Office XP ve 2003 kullanıcıları için gereklidir).
 2. Microsoft Update‘i kullanarak tüm Yüksek Öncelikli/Gerekli güncelleştirmeleri yükledikten sonra, aşağıdaki indirme linkine tıklatıp dosyayı sabit diskinize kaydederek Uyumluluk Paketi’ni yükleyin.
 3. Kurulum programını başlatmak için sabit diskinizde FileFormatConverters.exe program dosyasını çift tıklayın.
 4. Yüklemeyi tamamlamak için ekrandaki yönergeleri uygulayın.

Kaldırmak için:

 1. Windows Başlat menüsünde Denetim Masası‘nı tıklatın.
 2. Program Ekle/Kaldır‘ı seçin.
 3. Şu anda yüklü olan programlar listesinde 2007 Office sistemi için Uyumluluk Paketi‘ni seçin ve sonra Kaldır‘ı veya Ekle/Kaldır‘ı tıklayın. Bir iletişim kutusu görünürse, programı kaldırmak için yönergeleri izleyin.
 4. Programı kaldırmak istediğinizi onaylamak için Evet‘i veya Tamam‘ı tıklayın.
Download: Microsoft Office Uyumluluk Paketini indirmek için tıklayın…

Word, Excel ve PowerPoint İçin Microsoft Office Uyumluluk Paketi İçin Yorum Yap