WordPress,Podcasts ve Okullar İçin Windows Phone Starter Kits

WordPress Bloglar İçin Windows Phone Starter Kits

WordPress Bloglar, Podcasts, Okullar için Windows Phone Starter Kits (Başlangıç Uygulamaları) piyasaya çıktı.

Microsoft, Windows Mobile için 3 yeni Başlangıç ​​setini yayımladı. Bu Başlangıç ​​setleri geliştiriciler için Windows Phone uygulamalarını hızlı oluşturmasına yardımcı olacaktır. Bunlar: WordPress bloglar, Podcasts ve Okullar için Windows Phone Başlangıç ​​Setleri.

WordPress için Windows Phone Starter Kit

WordPress için Windows Phone Starter Kits, WordPress de hızlı ve kolay  Blog açmanıza yardımcı olur. Başlamak için yapmanız gereken birkaç basit yapılandırmayı güncelleştirmek ve kendi temanızı uygulamak.  WordPress Windows Phone Starter Kit uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Podcasts İçin Windows Phone Starter Kit

Podcasts için Windows Telefon Starter Kit, kolayca geçerli bir RSS Feed sağlayan bir Window Phone  uygulaması oluşturmanıza olanak sağlar. Bu kit, arka plan sesi, canlı tile güncellemeleri, geçmişi izleme, twitter entegrasyonu ve daha pek çok şey yapmanızı sağlar. Podcasts için Windows Telefon Starter Kit uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Okullar için Windows Phone Starter Kit

Okullar için Windows Phone Starter Kit, okullar, üniversiteler, takımlar, kulüpler ve özelleştirilmiş bir mobil kimlik geliştirmek isteyen diğer kuruluşlar hedeflenmektedir. İçerik basit yapılandırma ayarları ile birden çok RSS beslemeleri için destek ve uygulama tamamen özelleştirilebilir. Okullar için Windows Phone Starter Kit uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

WordPress,Podcasts ve Okullar İçin Windows Phone Starter Kits İçin Yorum Yap