Xleaner: Kayıt Defteri Temizleme Programı

Gereksiz, İstenmeyen Dosyaları Temizleme Programı

Geçenlerde Xleaner denen bu şık ve küçük programa rastladım. Xleaner, her hangi bir PC temizleyici gibi değil. Bu biraz daha gelişmiş. Çoğumuz popüler Windows temizleyicisi CCleaner programına aşinadır  ve  daha çok şey yapabilmesi için CCEnhancer eklentisi de vardır. Xleaner o kadar iyi olmasa da gayet iyi bir program.

Xleaner Arayüzü;

Burada hangi işlemleri ücretsiz gerçekleştirme yeteneğine sahip olduğu görevleri görebilirsiniz.

Windows işletim sistemi için, Internet Explorer, Firefox, Opera ve Safari gibi popüler tarayıcılar için temizleme seçenekleri vardır.

Microsoft Office için de temizleme seçenekleri – Excel, Word, PowerPoint, FrontPage vb erişim ile ilgili tüm gereksiz dosyaları temizlemek için seçebilirsiniz.

Neredeyse Xleaner taşınabilir ve bir yükleyici sürümü mevcut. Genel olarak harika bir küçük bir program, isterseniz bu uygulamaya indirin ve test edin. Ama bunu kullanmadan önce, bir sistem geri yükleme noktası oluşturmanız daha iyi olur.

Eğer  turuncu renk istemiyorsanız, temayı değiştirebilirsiniz. Bir çok eklenti desteği de sonuyor. Kolayca kayıt yaptırıp ücretsiz olarak indirip, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Xleaner ana sayfasından ücretsiz kayıt yaptırmak ve indirmek için tıklayın

Xleaner: Kayıt Defteri Temizleme Programı İçin Yorum Yap