Yüzüklerin Efendisi Oyunu Ücretsiz Oluyor

Lord of the Rings Online Ücretsiz Oluyor

Yüzüklerin Efendisi serisinin oyunu olan Lord of the Rings Online ücretsiz olarak oyun severlere sunulacak.Lord of the Rings Online önümüzdeki aydan itibaren ücretsiz olarak oynanabilecek.

Lord of the Rings Online için Warner Bros. tarafından yapılan açıklamada oyunseverlerin 10 Eylül 2010 tarihinden itibaren oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabileceklerini duyurdu.

Lord of the Rings Online bildiğiniz üzere çok güzel bir macera oyunu olmakla beraber Orta Dünya’ya sizi götürüyor.Ayrı ca Lord of the Rings Online kurgusu ile de ödül kazanmış bir oyundur.

LOTRO Yenilikleri ve Özellikleri

LOTRO (Lord of the Rings Online) indirmek için www.lotro.com adresini ziyaret etmeniz gerekecek.Ödül kazanan kurgusunu geliştirerek Orta Dünya’nın şimdiye kadarki en eksiksiz ve özgün tasarımını keşfeden milyonlarca macerapereste katılıp LOTRO’nun ödül kazanan destansı öyküsüne 50. seviyeye kadar ücretsiz olarak dahil olacaklar.

Yeni olarak LORTO’ya entegre edilmiş olan LOTRO Mağazası, oyuncunun mağazadan satın alınabilen ya da oyun sırasında kazanılabilen puanları kullanarak deneyimlerini genişletmenin yeni ve heyecan verici yollarını keşfetmesini sağlayacak.

LOTRO VIP olmayı seçen oyuncular tüm ücretli içeriklere sınırsız olarak erişecek, sunucuya öncelikli erişimden, 5 karakter seçeneğinden ve yeni LOTRO Mağazası’nda harcanacak aylık puanlardan faydalanacak.

Yüzüklerin Efendisi Oyunu Ücretsiz Oluyor” İçin Bir Cevap

Yüzüklerin Efendisi Oyunu Ücretsiz Oluyor İçin Yorum Yap